Osobný odber

Radi nakupujete cez internet, ale preferujete si tovar vyzdvihnúť osobne.

V tom prípade si zvoľte ako spôsob dopravy Osobný odber.

My Vám objednávku pripravíme a následne Vás budeme informovať, že je už pripravená na odber. Šperky si potom môžete prevziať v našej kancelárii v Púchove od 8.00 do 16.30 hod (obedňajšia prestávka 12:00 do 12:30 hod) na adrese:

SEBA.SK, s.r.o.

Dvory 18 (pri hoteli Alexandra)

020 01 Púchov

Upresnenie: Našu prevádzku nájdete na novej ulici Dvory, ktorá na viacerých mapách ešte nie je vyznačená. Najlepšie ju nájdete podľa hotela Alexandra, ktorý je po meste často značený. Pri hoteli Alexandra sa nachádza malé nádvorie s obchodnými prevádzkami (napr. mäsiarstvo Fabuš). Naša prevádzka je na tomto 1. nádvorí za hotelom Alexandra. Je na prízemí (ako mäsiarstvo Fabuš) úplne vľavo v pasáži a potom hneď 1. dvere vľavo.

Platiť sa dá u nás len v hotovosti.

Vyzdvihnúť si objednaný tovar, alebo len vyskúšať, či porovnať ponúkané šperky a bižutériu, si môžete aj u nášho partnera - v Salóne pani Šebovej, ktorý nájdete na adrese:

Salón pani Šebovej

Janka Kráľa 44 (budova tlačiarne ASSA, prvé poschodie)

020 01 Púchov

Otváracie hodiny: 7:00 - 16:00 (pondelok - piatok)

UPOZORNENIE: Ceny tovaru uvedené v tomto eshope sú platné len pre objednávky online. U nášho partnera - v Salóne pani Šebovej sa môžu ceny líšiť a neplatia internetové akcie.