Poštovné a doprava

Vzhľadom na aktuálnu situáciu a v súlade s krokmi zameranými na zníženie možnosti šírenia nákazy vírusom COVID 19 dočasne neumožňujeme osobný odber. Pre minimalizovanie kontaktu s hotovosťou doporučujeme platbu kartou alebo prevodom. 

Viacej informácii nájdete na stránke o mimoriadnej situácii.

Spôsob dopravy Do 40 EUR 40-80 EUR Nad 80 EUR
Slovenská pošta - doporučený list    2,90 - -
Slovenská pošta - expres balík na poštu 3,90 zdarma zdarma
Slovenská pošta - expres balík do ruky   4,10 zdarma zdarma
DPD kuriér 4,90 4,90 zdarma
Osobný odber zdarma zdarma zdarma

DORUČENIE TOVARU

Slovenská pošta

  • Tovar na území SR posielame poštou podľa veľkosti a hodnoty - ako doporučený list pri zásielkách do hodnoty 40 EUR alebo expres poštovým kuriérom (s doručením na poštu alebo na adresu - služba expres balík do ruky).

  • Všetky objednávky posielané Slovenskou poštou, posielame 1. triedou, aby ste zakúpený tovar mali čo najskôr.
  • Doba dodania zásielky je najneskôr do 3 pracových dní od vyexpedovania zásielky. Podľa skúseností našich zákazníkov býva tovar zväčša doručený už následujúci pracovný deň po odoslaní.
  • V prípade, že Vás poštový doručovateľ nezastihne na dodacej adrese, zanechá vo vašej schránke oznámenie o doručení zásielky na pošte, s informáciou, kde bude Váš balíček uložený 14 dní. 

Kuriér DPD

  • Rýchle a spoľahlivé doručenie zásielky. Zásielka je doručená hneď následujúci deň po odoslaní.
  • Pred doručením Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať.

  • Pri platbe na dobierku zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti alebo po novom môžete platiť aj platobnou kartou (DPD kuriér je vybavený platobným terminálom).

Osobný odber

Tovar si môžete osobne vyzdvihnúť a zaplatiť v našej kancelárii na adrese Dvory 1932/18. Pri výbere tohto spôsobu objednaný tovar pripravíme a následne Vám pošleme e-mail, že Váš tovar je pripravený k odberu.