Možnosti platby

Dobierkou

Najpoužívanejší spôsob platby. Tovar Vám pošleme hneď a zaplatíte ho až pri doručení.

Prevod na účet

Tovar Vám pošleme po pripísaní platby na našom účte vo FIO banke (IBAN: SK71 8330 0000 0056 2769 6606). Pre správnu identifikáciu platby je potrebné ako variabilný symbol vyplniť číslo Vašej objednávky. Výzvu na zaplatenie s platobnými údajmi posielame mailom až keď je tovar objednaný u dovozcu (v prípade tovaru, ktorý nie je na našom sklade, resp. máme potvrdené, že tovar príde)

Online platba cez Internet Banking

Pre zákazníkov Unicredit Bank, Slovenskej sporiteľne, Poštovej banky, Tatra banky, VÚB, ČSOB a mobilných platieb VIAMO je vhodná táto možnosť platby. Výhodou je, že platby sú zrealizované do niekoľkých minút. Svoju banku si vyberiete priamo v košíku po zakliknutí Online platba cez Internet Banking.

Po odoslaní objednávky, kliknite na tlačidlo UHRADIŤ a budete presmerovaní na zabezpečenú stránku banky, ktorú ste zvolili v objednávke.

Platba platobnou kartou (CardPay - VISA, MasterCard, Diners Club)

Po odsúhlasení Vašej objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zaplatíte kreditnou alebo debetnou kartou VISA, VISA Electron, EuroCard, MasterCard a Diners Club. Na rozdiel od internet bankingu zadávate namiesto čísla účtu údaje o Vašej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke Tatrabanky a my sa k žiadnej informácii o Vašej karte nedostaneme.

V hotovosti

Tento spôsob platby je možný len pri osobnom odbere v Púchove.